Podróżowanie podczas mroźnej i śnieżnej zimy wymaga od każdego kierowcy zachowania szczególnej ostrożności. Aby jazda była w pełni bezpieczna oraz komfortowa niezbędne są odpowiednie opony zimowe. Wśród wielu oferowanych na rynku motoryzacyjnym modeli dużą popularnością cieszy się opona Kleber Krisalp HP3.

Udany zakup opon samochodowych przez internet

Oferta opon na rynku motoryzacyjnym jest ogromna. Od pewnego czasu niemałą popularnością cieszy się zakup opon przez internet. Decydując się na takie rozwiązanie każdy klient powinien zwrócić szczególną uwagę na to, czy dany sprzedawca internetowy oferuje darmową dostawę. Takie rozwiązanie jest bardzo korzystne, bowiem dzięki temu można sporo zaoszczędzić. Obecnie około czterdziestu procent sprzedawców internetowych oferuje szybki i w pełni darmowy transport opon do domu klienta.

Warto też zwrócić uwagę na liczne promocje i rabaty. Zazwyczaj bywa tak, że na koniec sezonu zimowego wielu producentów oferuje pozostałe w magazynie modele opon w niezwykle korzystnych cenach.

Ponadto podczas dokonywania zakupów internetowych warto zweryfikować czy płatność przy odbiorze lub przelew błyskawiczny nie generują dodatkowych kosztów.

Czym charakteryzują się opony Kleber Krisalp HP3?

Opony te to stosunkowo nowy produkt na rynku motoryzacyjnym. Są to opony zimowe klasy średniej. Zostały one przez producenta zaprojektowane z myślą o popularnych samochodach osobowych.

Dzięki przynależności marki Kleber do znanego i cenionego na całym świecie koncernu Michelin w prezentowanym modelu zastosowano nowoczesne rozwiązania technologiczne, które to umożliwiają w pełni bezpieczne podróżowanie nawet z mroźne zimowe dni, gdy na drogach znajduje się mnóstwo śniegu.

Opony te zostały wyposażone w praktyczną, kierunkową rzeźbę bieżnika. Rozwiązanie to w połączeniu ze specjalnym kształtem kanałów zwanych „Toboggan” w pełni zapewnia sprawne odprowadzanie spod kół samochodowych śniegu, błota pośniegowego oraz wody.

Oprócz bieżnika wykazującego się dużą skutecznością na śliskich czy obsypanych śniegiem nawierzchniach opony te zostały wyposażone na całej swej powierzchni w bardzo gęstą sieć lameli. Dzięki temu bardzo skutecznie wgryzają się one w śnieg, co przekłada się nie tylko na mniejsze ryzyko poślizgu, lecz także w dużym stopniu skraca drogę hamowania.

Dużą zaletą charakteryzuje się również guma, z której to zostały wykonane te opony. Użyta w procesie produkcji mieszanka gumowa powstała na bazie elastomerów funkcjonalnych, dzięki czemu opony te są bardzo odporne na wahania temperatur oraz charakteryzują się dużą przyczepnością do podłoża.

Opony Kleber – dobra jakość za przystępną cenę

Ze względu na niezwykle atrakcyjną cenę opony Kleber Krisalp cieszą się ogromną popularnością wśród wielu kierowców ceniących dobra jakość za przystępną cenę.

Etykiety tych opon potwierdzą, że jest to produkt, który zapewnia w pełni bezpieczne oraz komfortowe podróżowanie, nawet w trudnych, zimowych warunkach.

Opony te są powszechnie dostępne na rynku motoryzacyjnym. Można je bez problemu zakupić w wielu rozmiarach. Produkt ten jest objęty gwarancją, zatem jest to doskonały wybór na długie lata.